Noord-Sone Atletiek – Hoerskool Durbanville

GOUD

Teneal Els                                            D O/14 Diskus, Gewigstoot & Spiesgooi
Jade Filanie                                         S O/14   100m
Hanno Wessels                                  S O/14   100m Hekkies
Daren Brown                                      S O/14   300m Hekkies
Michael Koch                                     S O/14   400m
Mihle Mahlaza                                   S O/14   Verspring
Courtney Hickson                           D O/15  400m Hekkies, Verspring
Andre Bester                                      S O/17   Gewigstoot
Rieke van Rooyen                            D O/19  Driesprong

SILWER

Jannah Smith                                     D O/14  Hoogspring
Jade Filanie                                         S O/14   200m
Daren Brown                                      S O/14   200m
Hanno Wessels                                  S O/14   300m Hekkies
Nellie Slabbert                                   D O/15 3000m
Margit van Niekerk                         D O/15  90m Hekkies
Runé du Plessis                                  D O/17  100m Hekkies
Alexis Hickson                                   D O/19  400m

BRONS

Anne Marie van Niekerk               D O/14  90m Hekkies
Michael Koch                                      S O/14   100m
Mila Kotze                                            S O/15   300m Hekkies
Mieke O Connor                                D O/15  Hoogspring
Corne Oliphant                                   S O/15   Spiesgooi
Runé du Plessis                                  D O/17  100m
Nicola Smith                                       D O/17  Hoogspring
Juanré de Klerk                                 S O/17   Driesprong

4de PLEK:

Zak du Toit                                          S O/14   Gewigstoot
Helene van Jaarsveld                     D O/15  200m
Lené Stofberg                                    D O/15 Spiesgooi
Ineke Wegman                                  D O/17 800m, 1500m
Juanré de Klerk                                 S O/17   100m
Xander van der Westhuizen        S O/17   Diskus
Sheldon Adonis                                 S O/17   Spiesgooi
Jansie Slabbert                                  D O/19  3000m
Lalande Esterhuizen                        D O/19  400m
Rieke van Rooyen                            D O/19  Verspring
Michael Paulse                                  S O/17   Gewigstoot

5de PLEK:

Corne Oliphant                                  S O/15   Gewigstoot
Danielle Fredericks                          D O/17  Gewigstoot
Dané Brand                                          S O/17   Diskus
Jansie Slabbert                                  D O/19  1500m
Michane de Villiers                          D O/19  Spiesgooi
Phillip Swart                                       S O/19   Gewigstoot

6de PLEK:

Nazro Cleophas                                S O/15   400m

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *